Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Kavárna na kolech na první akci letošního roku

23. dubna 2021

Už je to tady! Od 29. 4. do 1. 5. Kavárnu na kolech snad budete moci navštívit v pražské Invalidovně na akci Zahájíme sezonu v Altě? 

Akci pořádá studio Alta, které ještě neví, zda to bude se vší parádou, ale rozhodli se, že Zahájí sezonu v ALTĚ – venku nebo vevnitř, v malých nebo velkých skupinách!

Alta zve: "Přijďte a zažijte s námi 3 dny s kulturním a komunitním programem pro širokou veřejnost. Chceme společně s vámi nacházet způsoby, jak se setkávat s kulturou a společně kulturně žít, i když v omezených podmínkách. Budeme hledat formáty, které jsou pro všechny bezpečné a neporušují pravidla.

Zůstaňme neustále v pohybu!  

V průběhu oficiálního otevření Alty v tyto 3 dny je kvůli covidové situaci a dodržování pravidel bezpodmínečně nutné mít antigenní test s potvrzením ne starší než 72 hodin a roušku/respirátor po celou dobu v prostorách budovy a zahrady. 

Program na všechny dny najdete zde.

Vstup je zdarma.

Pozvánka na akci